Спеціальні потреби

Іран готовий відновити ядерні переговори


Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон
Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон

Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон повідомила в п’ятницю, що Іран готовий відновити переговори про свою ядерну програму. Пані Ештон сказала репортерам в Брюсселі, що вона отримала листа від голови іранської делегації на ядерні переговори Саїда Джалілі, в якому сказано, що він готовий відновити переговори після 10 листопада.

Ештон назвала цю пропозицію «важливим розвитком подій». Вона також запропонувала Джалілі зустріч у середині листопада від імені групи країн, яка включає п’ять країн – постійних членів Ради Безпеки ООН і Німеччину.

Рада Безпеки ООН чотири рази наклала санкції на Іран за його відмову припинити процес збагачення урану, який може бути використаний для виготовлення ядерної зброї. Проте Іран наполягає, що його ядерна програма мирного використання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG