Спеціальні потреби

Суд над звинуваченими в груповому зґвалтуванні студентки пройде в Делі


Суд в Індії відмовив у перенесенні місця слухання справи звинувачених в жорстокому побитті та зґвалтуванні 23-річної студентки.

Верховний Суд Індії відмовив захисникам п`ятьох чоловіків, звинувачених в зґвалтуванні та, як наслідок, смерті 23-річної студентки, у винесенні судового розгляду за межі Делі. Колегія у складі трьох суддів аргументувала своє рішення тим, що адвокат, який подав це прохання, вже не представляє інтересів одного з підзахисних. Захист наполягав на перенесенні слухання на підставі того, що, враховуючи настрої на вулицях індійської столиці, вони не зможуть отримати справедливе судове рішення.

Вже в понеділок підозрювані повстали перед судом в справі, яка розглядається за пришвидшеною процедурою. Того ж дня спеціальна комісія винесла рішення, що до одного з підозрюваних у зґвалтуванні, який є неповнолітнім, буде застосовуватися ювенальна юстиція. Це означає, що йому, в разі визнання винним, загрожує максимум три роки ув`язнення в спеціальній колонії для неповнолітніх злочинців.

П`ятеро чоловіків та підліток звинувачуються в зґвалтуванні та жорстокому побитті молодої жінки в автобусі в Делі, після чого вони викинули її та її друга на дорогу. Вони також встромляли в її тіло металеві прути, що призвело до значного пошкодження її внутрішніх органів. Через два тижнів після нападу, дівчина померла у лікарні.

Напад спричинив масові протести по всій Індії проти жорстокості по відношенню до жінок та неадекватних дій поліції щодо їх захисту.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG