Спеціальні потреби

В Індії підозрюваним у груповому зґвалтуванні висунуто офіційні звинувачення


В Індії п’ятьом чоловікам висунули звинувачення в убивстві студентки, яку зґвалтували в автобусі в Делі.

23-річна жінка померла в минулі вихідні від ран, отриманих після того, як на неї напали 16 грудня. Цей випадок спровокував громадський гнів по всій країні.

Якщо підозрюваних визнають винними, їм загрожує смертна кара.

Шостий підозрюваний ще не досяг повноліття - 18 років. Поліція розпорядилася провести аналіз тканин з його кісток, щоб точно встановити його вік.

Звинувачення висунули у суді міського району Сакет, однак обвинувачених на засіданні не було. Як пояснили в поліції - з міркувань безпеки.

Очікується, що суд над чоловіками почнеться вже цього тижня.

У середу, тисячі жінок пройшли ходою вулицями Делі до Радж-Ґхату – меморіалу на честь Махатми Ганді, – протестуючи проти зґвалтувань та ставлення до жінок в індійському суспільстві.

Родичі жертви сказали, що не заперечуватимуть, якщо новий закон для боротьби зі зґвалтуваннями назвуть на її честь, як це раніше запропонував міністр освіти Індії.

Відколи стався напад, у країні щодня відбуваються протести, учасники яких гнівно висловлюються про ставлення до жінок в Індії та закликають змінити закони, щоб краще захистити жінок від насильства.

За даними поліції, студентку ґвалтували близько години, після чого її побили залізними прутами і викинули з автобуса на ходу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG