Спеціальні потреби

Десятки тисяч жителів Гонконгу вимагають повної демократії


Десятки тисяч мешканців Гонконгу взяли участь у поході, учасники якого вимагали повної демократії. Похід відбувся у 16 роковини повернення території колишньої британської колонії під суверенітет Китаю.

Не зважаючи на зливний дощ, мешканці Гонконгу розпочали мітинг у Парку Вікторії, після чого пройшли до центрального ділового району.

Багато протестувальників вигукували гасла з вимогами, щоб лідер адміністрації автономного району Лен Чуньїн, який насправді був призначений на посаду, подав у відставку та щоб уряд запевнив проведення вільних і справедливих виборів на керівну посаду у 2017 році.

Новий керівник Гонконгу Лен Чуньїн зайняв посаду першого липня минулого року після того, як його обрав спеціальний комітет, який складається з проурядової верхівки Гонконгу та прихильників пекінської влади.

З того часу його популярність зменшилась з приводу скандалів серед членів кабінету і поведінки перед тим, як вони зайняли посади. Громадськість обурена з приводу цін на нерухоме майно і дедалі більший наплив до Гонконгу жителів КНР.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG