Спеціальні потреби

30% американської молоді не має медичного страхування


Найбільшу групу мешканців США, що не мають медичного страхування, становлять ті, яким тепер від 20 до 30 років. Багато з них працюють неповний робочий тиждень, належать до найбідніших прошарків і просто не мають з чого платити за медичне страхування. Реформою системи охорони здоров’я передбачається, що близько 30 мільйонів зможуть купити медичне страхування – і багато з них завдяки урядовим субсидіям.

За офіційними підрахунками, 30% молоді не має страхових полісів, у старших вікових групах ця цифра майже вдвічі менша. Представники системи охорони здоров’я наполягають на необхідності надання медичного страхування молоді.

На сьогодні більшість медичних страхувальних компаній дозволяють батькам залучати до своїх полісів дітей до 22 років. За обговорюваними поправками вікову межу буде збільшено до 26.

Молоді люди частіше працюють в малих підприємствах, які рідко пропонують медичне страхування. Молодь сподівається, що реформа дасть можливість багатьом мати доступне за ціною страхування.

Втім, навіть якщо законопроект щодо реформи системи охорони здоров’я буде прийнято, зміни в медичному страхуванні почнуться щойно за кілька років. А на той час багато сьогоднішніх двадцятилітніх вже будуть обтяжені заборгованостями і хронічними недугами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG