Спеціальні потреби

Палата представників проголосувала медреформу


Палата представників Конгресу США з незначним відривом голосів схвалила ініційовану президентом Бараком Обамою широкомасштабну медреформу. За ініціативу, вже затверджену Сенатом, проголосувало 219 конгресменів, проти – 212. Подію вважають величезною перемогою для Демократичної партії.

Законопроект передбачає ґрунтовну структурну реформу системи медичної опіки і медичного страхування у США. Реформа, яку намагалися провести вже кілька президентів, є наймасштабнішою за останні чотири десятиліття.

Серед іншого, реформа забезпечить медстрахівкою 32 мільйони американців, які її зараз не мають, а для застрахованих зробить поліси дешевшими за рахунок ряду ініціатив, покликаних викорінити поширене серед страхових компаній марнотратство.

Критики аргументували, що реформа потягне за собою підвищення податків та збільшить рівень втручання держави у приватне життя громадян.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG