Спеціальні потреби

Президент Гаїті закликає до припинення насильств


Президент Гаїті закликає до припинення насильств
Президент Гаїті закликає до припинення насильств

Президент Гаїті Рене Пріваль та представники міжнародних добродійних організацій закликають до негайного припинення насильницьких демонстрацій в країні, пов’язаних із епідемією холери. Вони кажуть, що такі дії підривають зусилля для боротьби з цією недугою.

Координатор ООН з гуманітарних справ Нігель Фішер закликав усіх хто причетний до демонстрацій негайно припинити протести, щоб дати можливість гаїтянським і міжнародним партнерам продовжувати рятувати життя людей.

Він каже, що через насильства були стримані дві повітряні постачі і що заворушення перешкаджають досталенню хворих до лікарень та проекти очищення питної води і підготовки медичного персоналу. Фішер також засудив напад на склад Світової продовольчої програми ООН і розкрадання та спалювання харчових припасів.

Насильницькі протести в Гаїті між демонстрантами і військами ООН, в результаті яких загинуло 2 людей, спалахнули в понеділок. Розлючені демонстранти звинувачували миротворців ООН з Непалу у тому, що вони занесли захворювання, що передається через воду, в цю країну Карибського регіону

За повідомленням представників органів охорони здоров’я, станом на 14 листопада від захворювання на холеру в Гаїті померло1 034 осіб, а від часу перших повідомлень про спалах епідемії наприкінці минулого місяця там було госпіталізовано понад 16 700 людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG