Спеціальні потреби

Лідери Сенату відновлюють дебати у справі федерального бюджету


Лідери Сенату США відновлюють дебати у справі угоди, яка поклала б край частковому припиненню діяльності федерального уряду і відвищила б межі заборгованості. Це відбувається після того, як у вівторок Палата представників не змогла провести голосування щодо раніше узгодженого плану в цій справі.

Лідери демократів у Сенаті Геррі Рід і республіканців Мітч Макконнелл докладають зусиль для досягнення угоди, яка продовжила б фінансування діяльності уряду до середини січня і тимчасово підвищила б межі заборгованості до сьомого лютого. Такий законопроект мусив би бути схвалений Сенатом і Палатою представників ще до четверга, коли, як заявило Міністерство фінансів США, воно досягне лімітів на запозичення і опиниться перед ризиком дефолту.

Лідери Палати представників відклали своє голосування щодо зміненого плану, який передбачав зміни до запропонованої президентом Обамою системи медичного страхування після того, як стало ясно, що план не мав достатньої підтримки в Палаті представників і не буде прийнятий Сенатом.

У вівторок кредитне агентство Фітч заявило, що Сполученим Штатам загрожує пониження кредитного рейтингу.

Також у вівторок, в інтерв’ю телевізійній станції в Нью-Йорку президент Обама закликав законодавців, щоб вони залишили політику осторонь і припинили завдавати болю американському народу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG