Спеціальні потреби

Конфлікт між урядом КНР і Ґуґл не вплине на відносини США і Китаю


Посилюється конфлікт між компанією Ґуґл та китайським урядом. Після рішення Ґуґл переадресовувати китайських користувачів на їх сервер у Гонконгу, китайський уряд заявив, що компанія порушує правила ведення бізнесу у Китаї. Водночас міністр закордонних справ Китаю заявив, що проблема не вплине на відносини між Пекіном та Вашингтоном, хіба що хтось буде зацікавлений у політизації цієї ситуації.

Державний департамент США також відсторонився від проблеми. За словами речника Держдепу, американський уряд не впливав на рішення Ґуґл. Дії компанії були виключно бізнес-стратегією. Високопосадовець також наголосив, що Вашингтон продовжуватиме вести переговори з Китаєм щодо свободи слова в Інтернеті.

На сьогодні Китай використовує свою комп’ютерну систему, щоб блокувати сайти, які уряд вважає загрозливими для національної безпеки Китаю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG