Спеціальні потреби

Парламент Грузії затвердив нового прем’єр-міністра


Парламент Грузії восьмого скликання затвердив у четвер новий склад уряду країни на чолі з прем'єр-міністром Бідзіною Іванішвілі.

На парламентських виборах 1 жовтня перемогу здобула коаліція «Грузинська мрія», очолювана Іванішвілі, і завоювала 85 місць у 150-особовому парламенті.

«За» склад нового уряду Грузії проголосували 88 депутатів, «проти» - 54. Ще вісьмох депутатів не було на пленарному засіданні, яке відбулося в Кутаїсі.

У своєму виступі перед депутатами, Іванішвілі пообіцяв продовжувати прозахідну політику президента Міхеїла Саакашвілі, а також поліпшити відносини із сусідньою Росією. Він зазначив, що Грузія дотримуватиметься курсу в напрямку приєднання до НАТО і Європейського Союзу.

У середу, Іванішвілі заявив, що планує піти з політики через 18 місяців, наголосивши, що має намір виконати свої виборчі обіцянки.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG