Спеціальні потреби

Іванішвілі і «Грузинська мрія» обіцяють дотримуватися курсу на Захід


Грузинські посадовці, які готуються до першої мирної передачі влади з часу відокремлення Грузії від Радянського Союзу, обіцяють, що зміна не матиме жодного впливу на прагнення країни наблизитись до Заходу.

Бідзіна Іванішвілі, лідер коаліція «Грузинська мрія», що здобула перемогу на парламентських виборах минулого тижня, мав зустріч у вівторок у Тбілісі з президентом Михайлом Саакашвілі.

Іванішвілі зазначив, що незважаючи на явні розходження у поглядах у багатьох ділянках, обидва керівники погоджуються, що Грузії необхідно продовжувати курс на Захід.

Чимало аналітиків вважає бізнесмена-мільярдера проросійським політиком і сам Іванішвілі закликає до тісніших відносин з Росією. Проте минулого тижня він повідомив, що в разі його буде обрано прем’єр-міністром Грузії він здійснить свій перший закордонний візит до Вашингтона.

Втім, у Москві міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив сподівання, що новосформований уряд Грузії дотримуватиметься курсу на нормалізацію відносин зі всіма сусідами, включно з Росією, Абхазією та Південною Осетією.
XS
SM
MD
LG