Спеціальні потреби

Іванішвілі закликав своїх прихильників припинити акції протесту


Лідер коаліції «Грузинська мрія» Бідзіна Іванішвілі закликав своїх прихильників припинити вуличні протести проти нинішнього уряду Грузії.

У розмові з кореспондентами у четвер, Іванішвілі сказав, що всі спори, пов’язані з парламентськими виборами, слід вирішувати у судах. Він заявив, що «Грузинська мрія» тепер при владі, і невдовзі контролюватиме парламент.

На понеділкових парламентських виборах у Грузії, очолена Іванішвілі коаліція здобула перемогу над «Єдиним національним рухом» президента Саакашвілі.

У четвер, Іванішвілі повідомив, що в разі його буде обрано прем’єр-міністром Грузії, перший закордонний візит він здійснить до Вашингтона.

За ознаками, таким повідомленням мільярдер-бізнесмен намагався дискредитувати твердження, що він є проросійським політиком.

Іванішвілі неодноразово заявляв про намір підтримувати тісні відносини як з Росією, так і з країнами Заходу.

Росія, яка виграла короткотривалу війну з Грузією у 2008 році, висловила сподівання, що обрання нового парламенту сприятиме нормалізації відносин між обома країнами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG