Спеціальні потреби

Університет Джелато манить своїм солодким щастям


Дедалі більше американців сьогодні летять через пів земної кулі у Європу, щоби отримати те, про що думали вже довгий час. Адже лише в Італії вони дістаються до своєї солодкої мрії. Так у чому ж вона все таки полягає і що саме так сильно манить американців? Відповідь проста: Університет Джелато.

Туди на навчання приїжджають люди з різних куточків Сполучених Штатів, Південної Кореї, Судану.

Джелато – це, як морозиво, але менш калорійне і, як пояснюють, ароматизованіше: від шоколадного смаку, фісташкового, чи тирамісу до фруктів ківі. Майстри джелато запевняють, що це – неперевершений льодяний десерт.

Викладач університету Джелато Джіанпаоло Віллі запевнює:

«Настільки смачно, що ви забудете усе погане. Тому люди й люблять робити джелато, аби інші почувались щасливими».

В Італії кафе-джелатерію можна зустріти практично на кожному кроці.

Незважаючи на вимогу знати математику - а також 70 тисяч доларів інвестицій в обладнання - бажаючих оволодіти цим мистецтвом тут аж забагато.

Елізабет Макклірі зі штату Каліфорнія, яка пропрацювала 20 років в рекламі і тепер намагається здійснити свою джелато-мрію. Ця студентка Університету Джелато пояснює:

«Я хотіла щось змінити, почати робити щось, що дало б мені стабільність в майбутньому, замість того, аби просто працювати на когось».

А Ричард Розенберґ з Лос-Анджелесу хоче закрити свій неприбутковий бізнес та відкрити кафе-джелатерію. У свої 74 роки він є наочним прикладом того, що ніколи не пізно закінчити Університет Джелато.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG