Спеціальні потреби

Голова МЗС Франції: без деескалації санкції ЄС проти Росії будуть уже в четвер


Голова МЗС Франції Лоран Фабіус
Голова МЗС Франції Лоран Фабіус
Якщо Росія не здійснить деескалації напруженості, створеної її вторгненням до України, «санкції будуть завтра», нагадав сьогодні міністр закордонних справ Франції Лоран Фаб’юс.

Як сказав він в інтерв’ю одному з французьких телеканалів, ці санкції Євросоюзу стосуватимуться візових справ, поточних переговорів на економічні теми, а також активів певних російських олігархів.

Фаб’юс закликав стати на шлях діалогу, але нагадав, що завтра відбудеться позачерговий саміт Європейського союзу, який проголосує за ці санкції, якщо з боку Росії не буде деескалації.

«Ми очікуємо і сподіваємося, що Росія таки скаже нам сьогодні, що перспектива діалогу є, і саме це пропонуємо ми з Німеччиною: контактна група у складі кількох країн», – сказав міністр закордонних справ Франції.

Тим часом у Криму російські війська, які вторглися туди попередніми днями, і місцеві проросійські активісти продовжували сьогодні нарощувати напруженість навколо заблокованих ними частин українських військових та інших силових структур.

Передрук з "Радіо Свобода"
XS
SM
MD
LG