Спеціальні потреби

Від Заходу очікували іншого - результати опитування


Від Заходу очікували іншого - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Від Заходу очікували іншого - опитування

На початку тижня, ми попросили вас, наших глядачів оцінити роль Заходу у процесі врегулювання ситуації в Україні. В опитуванні на веб-сторінці "Голосу Америки" ми запитали, Чи вважаєте Ви реакцію Заходу адекватною діям Росії в Криму?

42% з тих, хто взяв участь в опитування вважають, що Захід справляється із викликом з боку Росії. Більшість - 55% опитаних - вважають реакцію Заходу недостатньою, і три відсотки не визначилися з відповіддю

Більшість коментаторів на нашій веб-сторінці та у мережі Facebook, вважають що Захід повинен жорсткіше реагувати на агресію Росії.

"Адекватність дій Заходу я оцінюю по кінцевому результату. На цей момент, усі дії, які робить Захід - не ефективні. Потрібно діяти більш рішуче", - пише дніпрянин Олександр.

- "Найкращим аргументом, як бачимо, став авіаносець. Путін розуміє виключно мову сили, на жаль.", - зауважує Анна з Полтави


США – Україні: Санкції вже введені
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00
"Мені дуже страшно. Я не хочу війни - ні громадянської, ні з Росією. Але моя земля окупована армією Росії, і якщо треба, я піду у добровольці. Європа та США можуть не допустити цю війну, і це потрібно зробити негайно!", - пише Світлана з Києва на нашій веб-сторінці.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook.


XS
SM
MD
LG