Спеціальні потреби

У Китаї від пташиного грипу померли вже 22 особи


Високопоставлений представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Кейдзі Фукуда заявив, що від нового штаму пташиного грипу в Китаї померли вже 22 особи, а вірус поширився на сім провінцій та муніципалітетів.

Фукуда сказав у середу, що штам H7N9 «надзвичайно небезпечний для людей».

За його словами, немає досить доказів, що вірус може легко передаватися від людини до людини. Він звернув увагу на те, що вірус може легше передаватися людині від свійської птиці, ніж звичайний штам H5N1.

Фукуда є серед групи експертів ВООЗ, які прибули до Китаю, щоб більше довідатися про штам вірусу H7N9, яким заражено вже понад 100 людей в країні.

Представники ВООЗ і китайські медичні кола кажуть, що спроби вивчити новий штам вірусу є ще на ранніх стадіях.

Китайські органи влади намагаються встановити, чи довготермінове перебування без захисту біля зараженої особи – наприклад, біля члена родини – може спричинити передачу вірусу від людини до людини.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG