Спеціальні потреби

Китай: існує можливість передачі вірусу плашиного грипу від людини до людини


Високопоставлений представник китайських органів охорони здоров’я заявив про можливість передачі нового штаму вірусу пташиного грипу від людини до людини. Водночас він додав, що немає причини боятися масового поширення епідемії.

Директор китайського Центру контролю хвороб та їх запобігання Фен Цзіцзянь сказав, що передача штаму вірусу H7N9 теоретично можлива, хоча мало правдоподібна.

У Китаї дотепер повідомлено про 17 випадків смерті з приводу зараження вірусом пташиного грипу. Заражених було 82 особи, більшість із них у районі міста Шанхай.

Вважається, що вірус передається тим людям, які мали прямий контакт із свійською птицею, що значно обмежує його поширення. Однак офіційні особи кажуть, що 40 відсотків заражених людей, за всіма ознаками, не мали ніякого контакту із свійською птицею.

Всесвітня організація охорони здоров’я підтвердила ці дані, але попередила, що немає доказів на підтримку твердження про передачу вірусу пташиного грипу від людини до людини.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG