Спеціальні потреби

Меркель: ЄС мусить співпрацювати з Туреччиною щодо кризи з мігрантами


Канцлер Анґела Меркель промовляє в Бундестазі
Канцлер Анґела Меркель промовляє в Бундестазі

Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що Європа муcить співпрацювати з Туреччиною щодо кризи з мігрантами. Йдеться про найбільшу з часу Другої світової війни хвилю мігрантів, які шукають притулку в Західній Європі.

Виступаючи в четвер у нижній палаті парламенту, Меркель сказала, що Туреччина є головним транзитним пунктом для більшості мігрантів, які йдуть до Європи. Вона підкреслила, що Європа і Туреччина мусять співпрацювати для покращення умов життя в місцях походження мігрантів.

Меркель візьме участь у саміті лідерів Європейського Союзу в Брюсселі, на якому обговорюватиметься криза з мігрантами.

Минулої суботи під час переговорів з партнерами з ЄС, Греція обіцяла відкрити п’ять центрів реєстрації мігрантів. Як і Туреччина, Греція є на шляху багатьох мігрантів, що намагаються залишити країни Близького Сходу і Північної Африки в пошуках кращих життєвих умов у Західній Європі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG