Спеціальні потреби

Збільшується кількість біженців, які прибувають до Угорщини та Австрії


Мігранти в Угорщині

Протягом ночі в Австрії і Угорщині зареєстровано велику кількість мігрантів, які пересікли їхні кордони. Це рекордна кількість мігрантів в країнах, що опинилися в центрі кризи з мігрантами.

Угорщина повідомила, що з середи на четвер понад три тисячі мігрантів перейшли із Сербії до Угорщини, тоді як Австрія заявила, що приблизно така ж кількість людей прибула на її територію з Угорщини.

У місті Нікельсдорф, у східному районі Австрії, зібралися тисячі людей, які чекають на потяги до Відня і опісля до Німеччини та інших країн.

Австрійські органи влади кажуть, що вони проводять наради для обміркування, чи надіслати спеціальні поїзди до кордону, щоб перевезти мігрантів до столиці.

Тисячі біженців прибувають до Австрії з часу, коли австрійські органи влади повідомили, що вони прийматимуть прохання про притулок, як це зробила Німеччина протягом тижня. В Європі зареєстровано найбільший приплив біженців з часу Другої світової війни. Біженці втікають з охопленихзбройними конфліктами Сирії, Афганістану, Іраку та інших країн Близького Сходу і Північної Африки.

XS
SM
MD
LG