Спеціальні потреби

Міністри фінансів країн ЄС схвалили пакет стабілізації євро


Європейський cоюз і Міжнародний валютний фонд узгодили пакет надзвичайних заходів, обсягом у майже трильйон доларів, для приборкання кризи з боргами і стабілізації євро.

Пакет порятунку, схвалений міністрами фінансів країн ЄС у ранніх годинах у понеділок, спричинив піднесення цін на європейських фондових біржах, після минулотижневого різкого спаду. Ціни на акції в Лондоні і Франкфурті підскочили на 4%, у Франції на понад 8%.

Пакет у розмірі 960 млрд. доларів позик і кредитних гарантій має на меті запобігти поширенню кризи Греції з боргами на інші країни і уникнути фінансового безладдя в єврозоні.

Більшість допомоги виділить ЄС, одначе, додатковий внесок зробить і МВФ.

Центральні банки Великобританії, Канади, Швейцарії та США також пообіцяли вдатися до заходів для послаблення напруженості на європейських ринках.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG