Спеціальні потреби

Економіка Греції спадає швидше, ніж передбачали експерти


Демонстранти пікетують грецький парламент
Демонстранти пікетують грецький парламент

За інформацією Центрального банку Греції, економіка країни скорочується швидше, ніж аналітики прогнозували минулого місяця.

У вівторок керівник Центрального банку повідомив, що у 2012-му році грецька економіка скоротиться на 5%. Гостра рецесія в країні триває п'ятий рік поспіль. У березні економісти передбачали, що економіка спаде на 4,5%.

Керівник центробанку зазначив, що після виборів 6-го травня, новообраний уряд буде вимушений вжити додаткових заходів жорсткої економії, щоб втримати бюджетні витрати під контролем.

На вимоги міжнародних кредиторів, Греція вже ввела масштабні скорочення соціальних витрат і скоротила тисячі державних посад в обмін на мільярди доларів фінансової допомоги. Втім, такі заходи викликали гостре обурення серед населення країни і спровокували масові страйки та вуличні протести.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG