Спеціальні потреби

Залишився рік до офіційного старту Євро-2012


Залишився рік до офіційного старту Євро-2012
Залишився рік до офіційного старту Євро-2012

На Хрещатику встановили новий великий годинник. Циферблат поряд із київською міською державною адміністрацією показуватиме, скільки днів, годин та хвилин лишилося до початку Євро-2012. Чемпіонат стартуватиме 8 червня 2012. Отже, залишилось 365 днів для того, щоб завершити всі заплановані проекти.

Позитивно відгукується щодо готовності України генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно. «Ми в УЄФА абсолютно переконані, що чемпіонат буде успішним. Можливо, якусь дорогу не вдасться відремонтувати. Але усі ці маленькі недоліки компенсує українська гостинність, яку ми вже відчули», – заявив пан Інфантіно.

В річницю до старту віце-прем’єр Борис Колесніков відвідав чотири приймаючі міста, щоб перевірити їх готовність. Так, у Львові урядовець пообіцяв журналістам, що стадіон здадуть в експлуатацію вже цієї осені, хоча, за словами Бориса Колеснікова, «різні елементи львівського стадіону готові по-різному». Після Львова Колесніков вирушив до Харкова, де протестував новий термінал аеропорту. Тестувати допомагали понад тисяча студентів, які перевіряли пропускну здатність міжнародного терміналу. Коментуючи готовність інфраструктури міста, віце-прем’єр заявив, що ще потрібно збудувати дороги, які ведуть до державного кордону, а також попрацювати із митницею.

В Донецьку Борис Колесніков звернув увагу на відсутність належної готельної інфраструктури. «Донецьк – це, як кажуть, наша Батьківщина, але, на наш превеликий жаль, це не туристичний центр і за готельною інфраструктурою до фінального матчу ми навряд чи зможемо достойно приймати гостей. Ось стадіон – так, аеропорт – так», – прокоментував готовність міста віце-прем’єр.

У столиці урядовець підбив підсумки, що всі міста готові до прийняття чемпіонату майже однаково. «Усі міста готові приблизно на однаковому рівні. Єдині складнощі – з громадським транспортом і якістю дорожнього покриття», – наголосив Борис Колесніков. Не готовою, за словами Колеснікова, є міліція – у мовному питанні. Вирішити проблему хочуть прикріпленням англомовних студентів та волонтерів до правоохоронців.

А вже через тиждень оргкомітети України та Польщі зберуться на спільному засіданні УЄФА у Ньоні, в Швейцарії. На засіданні обговорять план робіт на останній перед Євро-2012 рік.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG