Спеціальні потреби

Українці задоволені Євро, зауважують, що влада має для цього більше приводів - опитування


Більше половини учасників он-лайн голосування на сайті Української служби Голосу Америки вважають, що проведення Євро 2012 стало успіхом України. Водночас у коментарях українці зауважують, що чиновникам чемпіонат дав не лише привід для гордості, але і збагатив їх матеріально.

Голоси учасників опитування розподілились наступним чином:

Так - 56 %

Ні - 30 %

Не знаю - 14 %


Протягом тижня ми таком отримували коментарі з приводу результатів Євро 2012 від користувачів соціальних мереж.

Чи вважаєте Ви, що чемпіонат Євро-2012 в Україні пройшов успішно?
Питання Теми тижня
«Чемпіонат пройшов успішно. Але витрачати таку кількість грошей на організацію і проведення чемпіонату не зовсім доречно, зважаючи на світову кризу і економічний стан України», - зауважує Леонід Гуданіч.

«Та гляньте на вулицю, Porshe Cayenne як собак не різаних - чемпіонат пройшов успішно, гроші «освоєно», - відзначає Дмитро Голуб.

«Євро 2012 пройшов успішно, а найбільше для чиновників, які заробили на ньому чималі гроші», - пише Святослав Батов.

Як відомо, президент України Віктор Янукович сказав, що головним підсумком проведення Євро стало те, за його словами, стало те, що «уболівальники, які приїхали на матчі з усього світу, побачили Україну сучасною європейською державою, в якій живе дуже доброзичливий народ».

Про чемпіонат в Україні схвально відгукнулися і іноземні чиновники. Посол Нідерландів в Україні Ян Волтерс сказав, що за рівнем проведення чемпіонату він би поставив Україні 8 чи 9 балів з 10.

Нагадуємо, що у недільних ефірах Голос Америки цитує цікаві думки висловлені в обговоренні теми тижня на Facebook сторінці Української служби.

Відео - найголовніше

Можливий шатдаун у США — що це означає для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00
XS
SM
MD
LG