Спеціальні потреби

Уряди країн ЄС вдались до інтенсивних методів відновлення економіки


Уряди країн ЄС вдались до інтенсивних методів відновлення економіки
Уряди країн ЄС вдались до інтенсивних методів відновлення економіки

Уряди європейських країн зменшують бюджетні витрати, допомагають найбільшим банкам та вживають ряд інших заходів для відновлення економіки.

У четвер високопосадовці Ірландії зазначили, що державна допомога деяким найбільшим банкам в країні може становити 68 мільярдів доларів, що значно перевищує попередні прогнози. Ірландські банки, які сприяли процвітанню ринку нерухомості в країні, зазнали великих збитків в час глобальної економічної кризи.

Тим часом агентство з оцінки кредитного ризику зменшило на один пункт кредитоздатність Іспанії через низькі показники економічного росту. Низький кредитний рейтинг означає, що країна буде платити вищу відсоткову ставку, позичаючи гроші.

Водночас уряд Португалії оголосив про жорстке зменшення бюджетних витрат, аби зменшити дефіцит бюджету.

Європейські фінансисти кажуть, що фонд стабілізації Єврозони у разі необхідності готовий допомогти країнам-членам ЄС у подоланні кризи. Однак вони додають, якщо уряди зменшать бюджетні витрати, то допомога фонду їм навряд чи знадобиться.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG