Спеціальні потреби

У 2012-му році економіка ЄС буде регресувати


У 2012-му році економіка ЄС буде регресувати
У 2012-му році економіка ЄС буде регресувати

Європейська комісія змінила на негативний прогноз щодо економіки Союзу.

Європейська Комісія прогнозує зменшення економіки ЄС на 0,3% у 2012-му році. Для порівняння, у листопаді 2011-го року, Європейська комісія заявляла, що протягом 2012-го року економіка Європейського Союзу зросте на 0,5%.

Динаміка європейської економіки невигідно відрізняється від річного прогнозу щодо світової економіки, який передбачає 4,3% зростання, та ймовірне зростання економіки США на більш ніж 2% у 2012-му році.

Зростання економіки ЄС унеможливлюється борговою кризою у Європі та величезними боргами Греції, зокрема. Економіка Греції безупинно регресує вже 5-ий рік поспіль. Очікується, що у 2012-му році вона зменшиться ще на 4,4%. Аналітики також передбачають скорочення економік Португалії, Бельгії, Італії, Іспанії, Кіпру, Голландії та Словенії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG