Спеціальні потреби

Брати-мусульмани закликали до влаштування мітингу на підтримку президента Мурсі


Брати-мусульмани закликали єгиптян прийти на мітинг на підтримку президента Мухаммеда Мурсі, тоді як на каїрській площі Тагрір і перед президентським палацом далі залишаються опоненти глави держави.

Ісламістське угруповання також закликало до влаштування демонстрації перед президентським палацом. Ісламісти підкреслюють, що мітинг є відповіддю на те, що прихильники опозиції намагаються «силою накинути свої погляди».

Тимчасом деякі опозиційні протестувальники кажуть, що вони залишаться на місці доти, доки Мурсі не скасує указу з минулого місяця, який дає йому широкі повноваження і право не рахуватися із рішеннями судових органів.

У вівторок спеціальні частини єгипетської поліції застосували сльозогінний газ перед президентським палацом, де зібралися десятки тисяч протестувальників, тоді як Мурсі був палаці, ведучи офіційні справи. Спочатку поліція намагалася стримати протестувальників, які хотіли штурмувати палац, але опісля дозволила протестувальникам підійти до самих стін будинку. Єгипетські офіційні особи кажуть, що Мурсі залишив палац під час походу протестувальників.

Багато протестувальників вигукували ті самі гасла, що й під час повстання, в результаті якого від влади в Єгипті усунуто колишнього президента Госні Мубарака.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG