Спеціальні потреби

Палац президента Єгипту охороняють танки і броньовані машини


Перед президентським палацом у Каїрі єгипетська армія розгорнула танки, а також висунула вимогу, щоб демонстранти залишили місце. Це сталося після кривавих сутичок між прихильниками і противниками президента Мухаммеда Мурсі, в результаті яких загинуло п’ятеро людей.

В армійській заяві сказано, що протестувальники мусять залишити місце в четвер до 15:00 години за місцевим часом. Перед президентським комплексом стоять щонайменше п’ять танків і дві інші броньовані машини. У четвер, згідно з повідомленнями, президент звернеться з промовою до народу.

Під час дводенної хвилі насильства в єгипетській столиці поранення отримало понад 350 людей.

Насильство розпочалося в середу, коли ісламістські прихильники Мурсі заатакували опозиційних демонстрантів, якій виступають проти президентського указу з минулого місяця. Цим указом президент надав собі права, які не підлягають юридичній перевірці.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG