Спеціальні потреби

Військова рада Єгипту призначила комісію з внесення змін до конституції


Голова Вищої ради військового командування збройних сил Єгипту Гуссейн Тантаві
Голова Вищої ради військового командування збройних сил Єгипту Гуссейн Тантаві

Військові правителі Єгипту призначили колишнього суддю головою комісії, завданням якої є внести зміни до конституції, аби підготувати грунт для проведення демократичних виборів у країні ще цього року.

Колишній єгипетський суддя Тарек ель-Бішрі очолить комісію, до складу якої також входять чинні судді, юрисконсульти та колишній законодавець Собі Салех, який є членом офіційно забороненого в Єгипті ісламістського угруповання «Мусульманське братство». Комісія провела своє перше засідання у вівторок з головою Вищої військової ради Єгипту Гуссейном Тантаві.

На своїй зустрічі з Радою у неділю, продемократичні активісти сказали, що Рада обіцяла їм опрацювати поправки до конституції через 10 днів і провести всенаціональний референдум у цій справі протягом двох місяців.

Опрацювання нової конституції було однією з головних вимог опозиції, яка змусила авторитарного президента Госні Мубарака піти у відставку минулого тижня і передати владу військовим. Попередня конститція Єгипту, дію якої призупинили військові правителі, містила в собі положення, які гарантували збереження влади Мубарака і його соратників.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG