Спеціальні потреби

За чотири дні в Єгипті вбито 12 та поранено 2500 осіб


За чотири дні в Єгипті вбито 12 та поранено 2500 осіб
За чотири дні в Єгипті вбито 12 та поранено 2500 осіб

Демонстранти звинувачують військових, які контролюють країну у спробі дестабілізувати Єгипет з метою утримання влади.

У Каїрі четвертий день поспіль тривають сутички між поліцією та демонстрантами, які вимагають негайного проведення президентських виборів та передачі влади від правлячої військової ради до цивільного уряду.

Учасники мітингу звинувачують владу у зумисному допущені загибелі людей на стадіоні у Порт-Саїд, де в результаті сутичок футбольних фанатів загинули 74 людини.

Варто зазначити, що футбольні фанати зіграли одну із ключових ролей у народному бунті, в результаті якого був зміщений президент Госні Мубарак. Нині вони виступають найактивнішими противниками військової хунти, яка контролює владу в Єгипті.

Єгиптяни вважають, що за потворним сплеском насильства, на який перетворився футбольний матч у Порт-Саїді, стоять колишні члени уряду Мубарака та військові, які намагаються утримали владу в країні, зануривши її в хаос.

В облозі знаходиться міністерство внутрішніх справ Єгипту. Загони спецпризначення, які здійснюють охорону будівлі застосовують проти єгиптян гумові кулі та сльзогінний газ, часто лунають попереджувальні постріли у повітря.

Повідомляється, що з четверга, коли почались сутички у Каїрі та інших містах загинуло вже щонайменше 12-ро осіб, а ще 2500 отримали поранення.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG