Спеціальні потреби

В Каїрі нові сутички під будівлею Міністерства оборони


Із наближенням першого туру президентських виборів, які можуть покласти кінець військовому правлінню, в Єгипті зростає напруга.

В Каїрі поблизу будівлі Міністерства оборони стались сутички між солдатами та мітингувальниками. Цього місяця в Єгипті мають відбутись президентські вибори, результат яких матиме для країни історичне значення.

Повідомляється, що демонстранти, які зібрались біля Міноборони почали кидати каміння в солдатів. У відповідь, єгипетські сили безпеки застосували водомети.

Нові сутички стали продовженням кривавих зіткнень поблизу будівлі Міноборони Єгипту, як відбулись кілька днів тому. Тоді, на наметове містечко ісламістів напали невідомі. В результаті побоїща, яке кілька годин тривало під мовчазним наглядом сил безпеки, загинуло щонайменше 11 осіб, а ще 100 отримали поранення.

Перший тур президентських виборів в Єгипті призначено на 23-тє та 24-те травня. Заключний тур виборів, якщо в ньому буде потреба, може відбутись 16-го та 17-го червня. Військове керівництво країни вже пообіцяло, що вибори будуть чесними.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG