Спеціальні потреби

У Єгипті – другий день парламентських виборів


У Єгипті – другий день парламентських виборів
У Єгипті – другий день парламентських виборів

У Єгипті, де другий день тривають парламентські вибори, спостерігачі повідомляють про високу активність виборців і зазначають, що голосування проходить у мирній атмосфері. Це перші в Єгипті парламентські вибори з часу повалення режиму президента Госні Мубарака.

У першому етапі виборів до нижньої палати парламенту, голосують мешканці дев’ятьох із 27 провінцій. Решта громадян голосуватимуть протягом наступних шести тижнів. Далі, єгиптяни обиратимуть верхню палату свого законодавчого органу.

Згідно з прогнозами, чимало місць у парламенті, проте навряд чи виразну більшість, здобуде впливовий поміркований ісламістських рух «Брати-мусульмани», який був офіційно заборонений у 1950 роках.

Історичне голосування визначить, чи партія Свобода і справедливість заручиться достатньою підтримкою, аби повести Єгипет більш ісламістським шляхом після майже 60 років авторитарної світської влади, якою керували військові.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG