Спеціальні потреби

Вашингтон приваблює дедалі більше іноземних туристів


Представники федеральної влади кажуть, що економічний спад у США змушує багатьох американців скорочувати, або навіть скасовувати свої традиційні плани щодо канікул. Проте, число туристів, які відвідують американську столицю збільшується із певних причин.

Загальна кількість відвідувачів у Вашингтоні зростає за рахунок іноземних туристів, які надолужують спад у кількості американців, що відвідують свою столицю. Еліот Ферґюсон, який очолює Міську раду туризму, пояснює:

«Кількість американців, які відвідують вашингтонський регіон, зменшилась і впала майже до 5 відсотків. Одначе, наплив іноземних туристів надає нам оптимізму».

Ферґюсон каже, що рівень заповнення вашингтонських готелів у червні був звичний – приблизно 76 відсотків.

У минулому році, Вашингтон відвідали один мільйон чотириста тисяч іноземних туристів, що на 9 відсотків більше, ніж у 2008 році. Чимало туристів прибуває з Бразилії, як наприклад, Ракел Суареш. Він говорить:

«Бразильці прибувають до Вашингтону подивитися і насолодитися всесвітньо відомими пам’ятниками та музеями. А сьогодні менше візових вимог, що полегшує бразильцям подорож до США».

Останнім часом кількість відвідувачів Вашингтона із Бразилії збільшилась на 29 відсотків. Все більше туристів тепер з Великобританії, Німеччині, Австралії, Франції та Китаю. Туристка з Китаю Вень Ян говорить«Це велика держава і відвідавши Капітолійський пагорб, я побачила, як вона була заснована і звідки походить».

Туристичні експерти кажуть, що іноземні відвідувачі витрачають більше грошей, ніж американські туристи, зупиняючись у вашингтонських готелях в середньому на 7 днів. Опріч коштів, пов’язаних із харчуванням і оплатою готелю, іноземці витрачають у середньому 2 тисячі доларів. Еліот Ферґюсен пояснює:

«Іноземці – це частина туристичного ринку, що зростає найшвидше. Це один з найменших сегментів ринку, але надзвичайно важливий з економічної точки зору. Іноземні туристи більше витрачають, залишаються довше і їхня валюта є тепер в набагато кращому стані, ніж долар».

Частиною кампанії, мета якої привабити іноземних відвідувачів до Вашингтона, є спеціальний відеофільм. Автори ролика підкреслюють красу міста та безкоштовні музеї. Американська столиця також створила Інтернет-сайт, аби привабити іноземних відвідувачів. Рекламують не лише Вашингтон, але і його чудове місце знаходження. Президент Туристичної ради Мет Ґефні розповідає:

«За дві години їзди від міста ви можете опинитися в горах Блу Ридж, або спробувати вино у винарнях Вірджінії чи Меріленда, а трошки дальше є чудові пляжі на Атлантичному Океані».

Отож у Вашингтоні сподіваються, що кількість іноземних відвідувачів столиці США лише зростатиме.

XS
SM
MD
LG