Спеціальні потреби

Новообрані конгресмени-республіканці заселяють кабінети у Капітолії


Американський Капітолій у ці дні нагадує студентський гуртожиток перед початком нового навчального року. Майже сто новообраних конгресменів заселяють свої нові офіси, щоб у середу прийняти присягу і розпочати роботу у статусі законодавців. Для деяких новачків офіс у Конгресі стане першим у їх житті кабінетом, адже до цього вони ніколи не працювали на обраних посадах. Процес переїзду у Вашингтон, частина «конгресменів-фрешменів» вирішила записати для історії на відео.

Дантисту Полу Ґозару, обраному в Конгрес від штату Арізона, занести речі у машину допомагає вся родина. Його доньки в захваті від переїзду у столицю.

Не найлегший спосіб для переїзду обрала майбутня конгресвумен від штату Вашингтон Геррера Батлер. У місто Вашингтон, вона проїхала на машині через всю країну із заходу на схід. А це більш ніж чотири тисячі кілометрів. Через снігову бурю вона ледь не запізнилася на церемонію складання присяги.

Останні вибори привели у Конгрес 94 новачки – це найбільша кількість вперше обраних конгресменів за останні 20 років. Серед них 85 республіканців і лише 9 демократів. 35 «фрешменів» – ніколи раніше не працювали на виборних посадах.

Поміж них, власник піцерії Боббі Шіллінг, який останній вечір вдома провів за своїм улюбленим заняттям – готуванням піци для всієї родини. А тим часом 10 дітей Шіллінга допомагали батьку спакуватися. Наймолодшому з них всього 11 місяців. Прибувши всією родиною в аеропорт, Шіллінг нагадав усім за чим він їде у Вашингтон:

«Я готовий до боротьби. Я хочу повернути все на свої місця, щоб наші діти і онуки мали такі самі можливості, які були свого часу у нас».

Республіканська більшість у Конгресі обіцяє не гаяти часу і вже наступного тижня спробує проголосувати за відміну реформи системи охорони здоров’я, яку, з подачі президента Обами, минулого року прийняли демократи.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG