Спеціальні потреби

Держсекретар США перебуває з візитом у Пакистані


Глава зовнішньополітичного відомства США перебуває з дводенним візитом у Пакистані, де вона намагатиметься заручитися підтримкою Ісламабада у врегулюванні афганського конфлікту, як також покращити імідж США в країні, де зростають анти-американські настрої.

В рамках візиту вона зустрічатиметься з представниками політичного та військового керівництва країни, як також з рядовими громадянами. Серед іншого передбачено обговорення можливостей надання Сполученими Штатами Пакистану допомоги в інфраструктурних проектах у сфері енергетики, охорони здоров`я та сільського господарства.

Анти-американські настрої у Пакистані посилилися останнім часом у зв`язку з присутністю в повітряному просторі країни непілотованих літаків США, які у погонах за терористами часто вбивають цивільних жителів.

Пакистан – лише перша зупинка в турне Гілларі Клінтон Південною Азією. У вівторок вона побуває у Кабулі, де разом з представниками понад 70 країн візьме участь у конференції, покликаної знайти шляхи для стабілізації становища в Афганістані.

Клінтон також планує відвідати Південну Корею та В`єтнам.

XS
SM
MD
LG