Спеціальні потреби

Клінтон закликала військовий уряд Єгипту передати владу президенту


Державний секретар США Гілларі Клінтон заявила, що військове керівництво Єгипту має «виконати свої обіцянки» і передати владу кандидату, що переміг у другому турі президентських виборів. Втім, виборча комісія країни відклала заплановане на четвер оголошення підсумків голосування.

Держсекретар Клінтон зазначила, що дії військових за останній тиждень викликають занепокоєння світової спільноти щодо майбутнього країни.

Раніше члени правлячої військової ради оголосили про введення в дію тимчасової Конституції, яка залишає за радою і судами останнє слово у багатьох внутрішньо- та зовнішньополітичних питаннях, а також у питанні щодо прийняття нової постійної Конституції. Військові також розпустили парламент, у якому домінували ісламісти.

Клінтон заявила, що демократичний процес передання влади у Єгипті має відбуватися за участю всіх сторін.

«Військові повинні взяти на себе певні зобов’язання, а саме – не руйнувати і не намагатися перебрати у свої руки конституційну владу в країні», – заявила Державний секретар США.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG