Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон відвідала Папуа-Нову Гвінею


Державний серетар США Гілларі Клінтон відвідує Папуа-Нову Гвінею
Державний серетар США Гілларі Клінтон відвідує Папуа-Нову Гвінею

У ході коротких відвідин Папуа-Нової Гвінеї державний секретар США Гілларі Клінтон закликала країну покласти край, як це вона сказала, «культурі насилля» над жінками.

Пані Клінтон прибула до столиці Папуа-Нової Гвінеї, міста Порт-Морсбі, з Малайзії - попердньої зупинки в її двотижневій подорожі країнами Азії та Тихоокеанського регіону.

Держсекретар зустрілася з прем’єр-міністром Майклом Сомаре та групою активістів за права жінок. Провозахисні організації повідомляють про численні випадки насильства та ґвалтування жінок і дівчат у Папуа-Новій Гвінеї.

Клінтон заявила, що адміністрація Обами, у співпраці з місцевими організаціями та американським нафтовим гігантом "Exxon Mobil", який є одним з головних інвесторів в економіці Папуа-Нової Гвінеї, опрацьовує програму для покінчення з таким насиллям. Сомаре заперечив, що його країна знущається над жінками, називаючи такі повідомлення перебільшеними.

Після зустрічей у Папуа-Новій Гвінеї пані Клінтон відбула до Нової Зеландії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG