Спеціальні потреби

В сутичках у Сіньцзян-Уйгурському автономному районі загинуло 27 людей


Китайські засоби масової інформації повідомили, що під час заворушень в багатоетнічному Сіньцзян-Уйгурському автономному районі загинуло 27 людей. Це був найсерйозніший спалах насильства у неспокійному районі за майже чотири роки.

Інформаційне агентство Сіньхуа повідомило, що заворушення розпочалися в середу вранці, коли «товпа людей, погрожуючи ножами» атакувала поліцейські відділення, будинок місцевих органів влади і будівельний майданчик у місті Луккун у повіті Шаньшань.

У повідомленні сказано, що нападники поранили людей ножами і підпалили поліцейські машини, вбиваючи дев’ятьох службовців сил безпеки та вісьмох цивільних перед тим, як поліція відкрила вогонь і застрелила 10 причетних до заворушеннях людей. Як сказано, поліція вже заарештувала трьох учасників заворушень і розшукує невідому кількість інших.

Не подано інформації про те, що призвело до заворушень і якої національності причетні до них особи.

Сіньцзян-Уйгурський автономний район часто є місцем заворушень між переважно мусульманськими уйгурами і китайською (хань) більшістю. Уйгури твердять, що насильство спричинене релігійною та культурною дискримінацією з приводу масового напливу китайців до цього колись уйгурського району.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG