Спеціальні потреби

Ще двоє тибетців підпалили себе у протесті проти китайської політики


Тибетська правозахисна організація повідомила про смерть двох підлітків після того, як вони підпалили себе у населеному тибетцями районі Китаю. Це найновіший випадок самоспалення тибетців, що протестують проти китайського правління.

Базована у Великобританії організація «За вільний Тибет» повідомила у заяві, що смерть двох підлітків сталася у вівторок ввечері в населеному пункті Нгаба, який китайці називають також Аба. Як сказано, 17-річний Рінчен і 18-річний Сонам Дарг’є померли на місці інциденту.

Директор організації «За вільний Тибет» Стефані Бриджен заявила, що найновіший інцидент вказує на те, що самогубні протести, за всіма ознаками, «залишаться у 2013 році характерним явищем реакції тибетців на китайську окупацію».

Від 2009 року понад 100 тибетців підпалили себе, щоб висловити протест проти того, що вони називають китайським переслідуванням їх культури. Китайська влада заперечує звинувачення і каже, що самогубні протести – це акти тероризму.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG