Спеціальні потреби

Китайська торгівля переживає серйозну кризу


Китай оприлюднив винятково некорисні дані про свою торгівлю за місяць червень. Це додаткова ознака сповільнення розвитку другої за величиною економіки світу.

Урядові дані вказують, що експорт китайських товарів зменшився на 3.1 відcотка у порівнянні з минулим роком. Це значно менше, ніж передбачалося, а передбачалося зростання на приблизно чотири відсотки. Також імпорт зменшився на 0.7 відсотка. Водночас торговельний надлишок Китаю зменшився до 27 мільярдів доларів.

Представник митної служби Чжен Юешен заявив репортерам, що іноземна торгівля опинилася перед серйозними викликами, і попередив, що третій квартал також виглядає «похмуро». Як причину цього стану речей він подав зменшення попиту на китайські товари, збільшення коштів виробництва і вищий курс китайської валюти.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00
XS
SM
MD
LG