Спеціальні потреби

Уже третього місяця поспіль зареєстровано сповільнення розвитку економіки Китаю


У третьому кварталі цього року економіка Китаю зросла лише на 7.4%, тобто на менше, ніж це передбачав уряд. Це також найнижчий рівень зростання з часу глобальної фінансової кризи.

Оприлюднені в четвер Національним статистичним бюро дані становлять сьомого поспіль кварталу повільнішого розвитку другої за величиною економіки світу.

Хоча у багатьох країнах світу, які переживають рецесію, зростання на рівні 7.4% було б дуже позитивним, у випадку Китаю воно невисоке, зростання економіки якого вже протягом десятиліть сягало 10%.

Представник Національного статистичного бюро Шень Лайюнь заявив, що причиною цього стану є глобальна фінансова криза.

Проте прем’єр-міністр Вень Цзябао залишається оптимістом. У середу він сказав, що китайська економіка може досягти рівня зростання в 7.5% за цей рік. Він додав, що економіка стабілізується і мала «відносно добрі» показники за три останні місяці.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG