Спеціальні потреби

Китай провів додаткову девальвацію своєї валюти


Уже другий день поспіль Китай провів девальвацію своєї валюти, повторюючи несподіваний крок із вівторка, який спричинив землетрус на міжнародних ринках і може збільшити напруженість між торговельними конкурентами.

У середу курс китайської валюти юаня впав на 1.6% після того, як день раніше він понизився на майже 2%. Це було найбільше пониження курсу китайської валюти протягом одного дня за десять років.

Центральний банк Китаю, який жорстко контролює курс своєї валюти, охарактеризував цей крок як тимчасовий і метою якого є наближення його курсу до ринкової вартості.

Такий крок може прискорити зростання китайського експорту. Дешевший юань робить експорт країни дешевшим і більш конкурентним.

Висловлюються побовання, що це рішення може спонукати інші країни також провести девальвацію своїх валют. Ці побоювання посилились у середу, коли також В’єтнам провів девальвацію своєї валюти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG