Спеціальні потреби

Розпочалися зміни у найвищому керівництві Китаю


У середу президент Китаю Ху Цзіньтао офіційно подав у відставку з посади генерального секретаря Комуністичної партії, уможливлюючи цим віце-президенту Сі Цзіньпіну зайняти найвищу посаду в країні.

Звертаючись останнього дня до учасників однотижневого парійного з’їзду, президент Ху Цзіньтао сказав, що вони повинні бути об’єднані в час зміни керівництва, що відбувається що десять років.

У четвер віце-президент Сі Цзіньпін замінить Ху Цзіньтао на посаді партійного лідера, а в березні наступного року на посаді президента країни. Заступник прем’єр-міністра Лі Кецян займе посаду прем’єр-міністра Вень Цзябао.

Сі Цзіньпін і Лі Кецян напевно ввійдуть до складу найвпливовішого в Китаї керівного органу – Постійного комітету Політбюро, склад якого буде оголошений у четвер. У цей час він складається з дев’ятьох членів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG