Спеціальні потреби

Лахдар Брагімі шукає китайської підтримки щодо сирійського конфлікту


Посланник ООН і Ліги арабських держав з питань Сирії Лахдар Брагімі закликав Китай, щоб він став частиною розв’язки 19-місячного конфлікту в Сирії. У середу, на зустрічі в Пекіні, Брагімі заявив міністрові закордонних справ КНР Ян Цзечі, що він надіється, що Китай «може відіграти активну роль» у врегулюванні конфлікту.

Брагімі перебуває в Китаї з дводенним візитом, щоб знайти шлях до припинення громадянського конфлікту в Сирії. Цього тижня він уже мав зустріч з російськими офіційними особами.

Як Китай, так і Росія наклали вето на три резолюції Ради Безпеки ООН, які могли довести до накладення санкцій на сирійський уряд.

Брагімі закликав був до припинення вогню під час мусульманського свята Ід аль-Адха, проте як сирійські повстанці, так і уряд порушили перемир’я.

У середу продовжувались сутички. Як повідомила базована у Великобританії правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights, урядові літаки атакували об’єкти на схід від Дамаска.

Тимчасом група активістів з Місцевих координаційних комітетів повідомила про запеклі бої між урядовими солдатами і повстанцями Вільної сирійської армії на південний-захід від Дамаска.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG