Спеціальні потреби

Чеченський лідер погрожує озброїти Мексику, якщо США нададуть зброю Україні


Чеченські бойовики з батальйону «Смерть» навчаються на території Донеччини
Чеченські бойовики з батальйону «Смерть» навчаються на території Донеччини

Голова законодавчого органу Чечні Дукваха Абдурахманов заявив, що Росія постачить зброю Мексиці, якщо Вашингтон надасть зброю Україні.

Спікер чеченського парламенту підкреслив, що метою надання зброї буде розпалити суперечки між Сполученими Штатами і Мексикою з приводу «територій, анексованих Сполученими Штатами в американських штатах Каліфорнія, Нью-Мексико, Аризона, Невада, Юта, Колорадо і в частині Вайомінгу».

«Ми сприйматимемо надання зброї Україні як сигнал для відповідної реакції», сказав Абдурахманов у заяві від 24 березня, яка оприлюднена на сторінці чеченського парламенту.

Абдурахманов є близьким співробітником Рамзана Кадирова, підтримуваного Кремлем керівника Чечні.

Впливові американські законодавці закликали президента Барака Обаму надіслати Україні зброю, яка, за їх словами, дозволить Києву захистити територію від підтримуваних Росією сепаратистів.

Однак адміністрація президента Обами утримується від надання зброї, кажучи, що це могло б спричинити більше кровопролиття між українськими військами і сепаратистами в конфлікті, в результаті якого від квітня минулого року вже загинуло понад шість тисяч людей.

XS
SM
MD
LG