Спеціальні потреби

Капітан військового корабля втратив посаду через скандальне відео


Капітана військового корабля Овена Онорса звільнили із посади за оприлюднення скандальних відео, які він особисто знімав на борту свого корабля «USS Enterprise».

Яскравий персонаж військового корабля капітан Овен Онорс своїми діями поклав крапку не лише на командуванні цим судном, але на своїй кар’єрі загалом.

Командувач американського військового флоту адмірал Джон Гарві зазначив:

«Йому не вистачало здорового глузду і професіоналізму, адже його служба на кораблі «USS Enterprise» викликає запитання щодо його морального обліку і підриває віру в його здатність надалі ефективно командувати кораблем».

Виняткові речі відбувалися на кораблі у 2006-2007-их роках. Зняте капітаном відео зображає сцени із сексуальними натяками, незвичний туалетний гумор та антигеївські жарти.

Керівник Онорса – адмірал Джон Гарві переглянув усі відеоролики і був прикро вражений:

«Будучи морськими офіцерами, ми повинні показувати вищі стандарти поведінки і виконання професійних обов’язків».

Нещодавно капітан Онорс, який, судячи з відео, дуже любив позувати перед камерою на кораблі, зачинив двері свого будинку перед камерою місцевого телеканалу, що хотів взяти у нього інтерв’ю. Втім, сьогодні найбільшим викликом для американських морських піхотинців може стати питання моралі. І хоча тисячі моряків на кораблі «USS Enterprise» виступили на підтримку Онорса, адмірал Стівен Пьєтропаолі каже, що командир подав усій команді поганий приклад:

«Ти вливаєшся у те середовище і звісно чимало людей любитимуть твої жарти. Але командири повинні гуртувати і показувати приклад усій команді, а не демонструвати їй своєрідні жарти. Гумор може бути ефективним інструментом лідерства. Але ти мусиш дуже добре знати межу, за яку не можна заходити».


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG