Спеціальні потреби

Президент Бірми прибуває у США


Тейн Сейн
Тейн Сейн
Президент Бірми Тейн Сейн прибуде до Сполучених Штатів з офіційним візитом, у ході якого зустрінеться з Бараком Обамою.

Це перший за майже 47 років візит бірманського глави держави до Сполучених Штатів. У листопаді минулого року президент Обама здійснив перший в історії США візит до Бірми, де провів переговори з керівником країни.

Тим часом у п’ятницю у рамках чергової амністії у Бірмі звільнено щонайменше 21 політичного в’язня.

Про звільнення повідомила Асоціації підтримки політичних в’язнів у Бірмі, після чого надійшло підтвердження цієї інформації від влади країни. Шеф відділу Асоціації у Банкоку Аун Міо Тейн сказав, що конкретних даних про те, кого саме було звільнено немає.

Перебуваючи на місці події, кореспондент Бірманської служби Голосу Америки повідомив, що з горезвісної тюрми Інсейн у Рангуні вийшли на волю 10 політв’язнів.

Вашингтон намагається нав’язати певні відносини з урядом у Бірмі, якою протягом майже 50 років правила військова хунта. Політику США стосовно нового уряду країни піддають критиці деякі правозахисні організації, які твердять, що незважаючи на реформи в Бірмі, у країні тривають грубі порушення прав людини.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія США: Політичні гасла. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00
XS
SM
MD
LG