Спеціальні потреби

Бірманський уряд відновив мирні перговори з повстанцями Качину


Бірма розпочала новий раунд мирних переговорів з повстанцями штату Качин, метою яких є досягнення всеохопної угоди про припинення вогню. Спеціальний посланник ООН з питань Бірми і кілька китайських дипломатів спостерігали зустріч, яка відбулася у вівторок в адміністративному центрі штату.

Під час дводенних перговорів обидві сторони представили свої пропозиції про створення комітету, який спостерігатиме за дотриманням угоди про припинення вогню і веденням політичного діалогу.

Високоставлений представник бірманського уряду на переговори У Аунг Мін заявив, що ця зустріч може прокласти шлях цього року до всеохопної угоди про припинення вогню зі всіма повстанськими угрупованнями етнічних меншин, які ведуть боротьбу проти центрального уряду.

Це перші переговори на території Бірми з часу, коли, приблизно два роки тому, Армія незалежності Качину розпочала збройну боротьбу з урядовою армією. Кілька раундів переговорів, які відбулися в Китаї, не увінчалися успіхом.

Генерал качиських збройних формувань заявив, що головною метою мирних переговорів було встановити стандарти для майбутнього діалогу між урядом і населенням Качину.

Відео - найголовніше

Вибори у США: Що таке Супервівторок? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00
XS
SM
MD
LG