Спеціальні потреби

Камерон захищає свою заяву про Пакистан і тероризм


Прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон, який перебуває з торговельною місією в Індії, захищає свою заяву, в якій звинуватив Пакистан у сприянні «експорту терору».

У четвер у Делі Камерон сказав, що він не мав наміру образити Пакистан своєю заявою, яку зробив день раніше, але додав, що, на його думку, «важливо говорити відкрито і ясно про ці питання».

Службовці Міністерства закордонних справ Пакистану відкинули заяву Камерона. Представник міністерства піддав його критиці за покладання на неперевірену інформацію з недавно оприлюднених документів, в яких звинувачується Пакистан у зв’язках з повстанцями Талібану в Афганістані.

Як передбачається, Камерон обмірковуватиме питання безпеки з прем’єр-міністром Індії Манмоганом Сингом і президентом Пратібхою Патилою під час переговорів у четвер.

Подорож Камерона пов’язана з обговоренням торговельних питань. Її результатом вже є деяка кількість ділових угод між британськими та індійськими фірмами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG