Спеціальні потреби

Британський принц Вільям заручився із Кейт Міддлтон


Британська королівська родина оголосила про майбутнє весілля принца Вільяма зі своєю нареченою Кейт Міддлтон. Весілля, за повідомленнями, має відбутись весною або влітку 2011-го року у Лондоні. Вільям, який є другим після принца Чарльза у черзі на британський престол, одружиться у рік, коли виповниться 30-та річниця одруження його батьків.

Обом нареченим 28 років. Вони зустрічаються ще з коледжу, де жили в одному гуртожитку. Вісім років відносин – ось так серйозно і відповідально вони готувались до шлюбу.

Історія кохання батьків Вільяма була дещо іншою. За весіллям століття тоді спостерігали подивитися майже мільярд людей. Коли леді Діана Спенсер та Принц Чарльз одружились 29 липня 1981-го року – для багатьох це був казковий момент, який у часи холодної війни залишив незабутні спогади. Від обручки – неповторного сапфіру у 18 каратів, оточеного діамантами – до весільної сукні з майже шестиметровим шлейфом. У довершення – карета, як у Попелюшки. У день весілля Діани та Чарльза, все було схоже на казку.

Менше, ніж через рік після казкового весілля народився Вільям. Тепер же майже через 30 років настала його черга стати перед вівтарем. Хто ж ця щаслива дівчина? Його давнє кохання – Кейт Міддлтон. На відміну від Діани, яка мала аристократичне походження, Кейт – з простішої сім’ї. Вони виросла у родині середнього класу. ЇЇ батько – пілот, мати – стюардеса. Пізніше її батьки заснували інтернет-бізнес, що приніс їм великі прибутки. Вільям і Кейт уперше зустрілись дев’ять років тому в університеті Сент Ендрюз.

У той час, як Діана та Чарльз мали досить бурхливий та швидкий розвиток стосунків та не багато часу для того, щоб насправді дізнатись про один одного перед офіційними заручинами, Кейт ат Вільям зустрічалися кілька років. Вони навіть жили разом. Преса багато говорить про стосунки Вільяма та Кейт, часто їх переслідують безжалісні та ненаситні, а іноді і агресивні, папараці. На короткий час пара розійшлась у 2007-му, напруження було занадто великим і Вільям не був впевнений, що Кейт – правильний вибір. Говорили, що Вільям знову вільний, втім через кілька місяців вони знову були разом.

Як і Діана, Кейт – висока та дуже виразна жінка. 175 сантиметрів на зріст, вона лише на два сантиметри нижча за леді Ді.

Діана до одруження буда вихователькою у дитячому садочку, Кейт часто критикують, за те, що вона ніколи не мала постійної роботи, за винятком короткотермінового періоду в індустрії моди.

Обидві вродливі, незалежні та сильні жінки, обидві – шанувальниці моди. Кожний рух Кейт, як і свого часу Діани, її кожне вбрання не залишається непоміченим.

Говорять, що Вільям і Кейт люблять спокій і бути подалі від очей громадськості та преси. Вони охоче катаються на лижах, проводять вікенди у Балморалі, кажуть, що часто на Вільяма вдома після довгого робочого дня чекає приготовлена Кейт домашня вечеря.

Яке закінчення матиме казка Вільяма та Кейт? Прихильники королівської родини, британська громадськість та люди по іншу сторону Атлантики сподіваються, що щасливе, готуючись тим часом до наступного королівського весілля.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG