Спеціальні потреби

У Бразилії оголошено загальнонаціональну жалобу


У Бразилії оголошено загальнонаціональну жалобу
У Бразилії оголошено загальнонаціональну жалобу

У Бразилії, де внаслідок сильних повеней і зсувів ґрунту загинуло щонайменше 610 людей, оголошено триденну загальнонаціональну жалобу. Власті побоюються, що ще більше людей загинуло у віддалених районах, куди рятувальникам поки що не вдалося добратися.

У штаті Ріо-де-Жанейро, який набільше постраждав, оголошено семиденний період жалоби, починаючи з понеділка. Тривала негода перешкоджає зусиллям рятувальників дістатися до людей, які опинилися у пастці у віддалених гірських районах.

Синоптики не передбачають поліпшення погоди чи припинення дощів найближчим часом і власті попереджають про можливі нові зсуви.

Уцілілі піддають критиці органи влади Бразилії, звинувачуючи їх у повільній реакції на лихо і недостатній допомозі. Викликану повенями катастрофу називають однієї з найгірших стихій в історії країни.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG